Arkadaşlar lütfen bunu paylaşın

Arkadaşlar lütfen bunu paylaşın

Bugüne kadar kimseden bir şey paylaşmasını istemedim. Bunu ve aşağıda linkini verdiğim yazıyı lütfen paylaşın. Keskin dönemeçlerden geçtiğimiz şu günlerimizde sesimizi devlet yetkililerine duyurabilmemiz gerekiyor. İşi gücü bıraktım birkaç gündür zor şartlar altında yazı yazıyorum. Yazdıklarım için kimseden para almıyorum. Bir gazetede köşemiz olmadığı için fikirlerimiz, tavsiyelerimiz ne devlet yetkililerine ulaşıyor ne de binlerce kişi tarafından okunuyor. Devlet adeta ancak medyatik olana, şöhreti, etiketi ya da mal varlığı olana söz hakkı tanıyor. Söz milletin, egemenlik milletin demek arada bir kendi aranda birkaç soru hazırlayıp referandum adı altında evet mi hayır mı diye sormak demek değildir. Toplumda her bir bireyin fikri önemli. Herkesin oyunu eşit gören devlet herkesin fikrini de öyle görmeli. Fakat maalesef üsttekiyle alttakinin doğrudan bağlantısı kalmamış. Düğmeye basınca lamba yanmıyor çünkü arada basılması gereken fakat ulaşılamadığı için basılamayan binlerce düğme var.

Yıllarca turizm sektöründe iş yaptım. Dünyanın her yerinden, her kültüründen, inancından insan tanıdım. Başka ülkeler gördüm. Ufacık İsrail nasıl oluyor da perde arkasından dünyayı yönlendirebiliyor biliyor musunuz? Çünkü her bir İsrail vatandaşı ülkesi adına gönüllü bir ajandır. Bildiği, gördüğü, duyduğu her şeyi ülkesiyle paylaşır ve bu da devleti tarafından değerlendirilir.

Ben senelerden beri Cumhurbaşkanına, Başbakana, Genelkurmay Başkanına, Meclise, çeşitli bakanlara, BİMER’e ne mektuplar yazdım, ne başvurularda bulundum fakat hiçbir sonuç alamadığım gibi durum nedir diye dönüp soran da olmadı.

Artık bu sistemi her bir bireyin parmak ucundan gelen titreşimin anında merkeze ulaştığı bir ağa dönüştürmemiz lazım.

Lütfen paylaşın.
—————

Bunu yapmazsak FETÖ temizliği boşa gider

 

Gizlilik Bildirimi
Gizlilik Bildirimi

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez kullanımına izin vermek için lütfen tıklayın.